Partnerlerimiz

Tükenmez
Enerji Sistemleri
Tükenmez Enerji Profili
Solar teknolojisi sistemleri hizmeti vermektedir.

Firma sınıfının en iyisi olan Alman firması Inventux Technologies AG ile Grammer Solar GmbH'nin Türkiye genel distribütörü olarak 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Yıllarca bu alanda yetişmiş tecrübeli personeli ve danışmanı ile Türkiye'nin ilkim şartlarına tam uyumlu, kaliteli ve uzun ömürlü güneş enerjisi sistemlerimizi sektöre kazandırmıştır.
Inventux
Elektrik Sistemleri
İnventux Profili
İnventux, mikromorf solar teknolojisi sistemleri hizmeti vermektedir.

İnventux Teknolojileri AŞ, mikromorf solar teknoloji sistemleri ile hizmet vermektedir. Mikromorf, ince katmanlı solar modüllerinin geliştirilmesi, üretilmesi ve pazarlanmasının yanı sıra birbirine tam uyumlu fotovoltaik tertibat konusunda da kendi kendine sürekli olarak genişleyen ürün ve hizmet arzı da sunmaktadır.

Şirket, 2007 ilkbaharında deneyimli dört güneş enerjisi yöneticisi ile aynı alanda uzman bir ekip tarafından kuruldu. Şirketin, Avrupa çapında ilk mikromorf ince katmanlı solar modüllerini devreye sokmasından 18 ay sonra İnventux, modüllerinde %10'lık bir etki artışı gerçekleştirmeyi başardı. Bu fotovoltaik (FV) şirket "Made in Germany" imzasıyla teknoloji liderliğini yeniledi.
Grammer
Solar Sistemleri
Grammer Profili
Solar teknolojisi sistemleri hizmeti vermektedir.

Solar Hava ısıtıcıları ve fotovoltaik sistemler üretmektedir.

Yeni Partner
Bağlantı Elemanları